Format Kitap
Barkod 9786257254168
Yayın Tarihi 2021-01-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 240
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Atiye Keskin Kurbanlı

Duygularla hadiseler bazen nasıl birbirine karışıveriyor. Vatikan hakkında bir yazı hazırlıyorum. Zihnim, Papazlar ve onların hayatına takılıp kalmıştı. Aşağıdan telefonla bir misafirin benimle görüşmek istediğini ve bunun bir Papaz olduğunu haber verdikleri zaman, şaşırıp kaldım. Elektrik kesik olduğundan, asansör çalışmıyordu.
Merdivenleri acele acele indim. Otelin oturma salonuna girdiğim zaman orada bir papaz oturuyordu. Cübbesinin etekleri yere değmiş bir vaziyette, düşünceli düşünceli oturuyordu. Senelerdir Türkiyede çalışıyormuş. Güzel bir İstanbul şivesi konuşuyordu. Kısa kumral sakalının çerçevelediği yüzünde, açık mavi gözleri gülüyordu.
Sonra biraz konulardan konuştuk. Adresini bırakıp gittikten sonra birkaç ay defteri elime alamadım. Ancak tatilde bir kere elime alınca, bir daha bırakamadım.
Oku anların birçok bakımdan duygulanacakları kanaati ile uzun çalışmalardan sonra yeniden hazırladım.
Bu güçlü konunun okuyanları duygulandıracağına, herkesin anlayış kabınca birçok sırları anlayacağından şüphe yok. Muhakkak ki bildiklerimi sadece kendimize saklamayıp, başkaları için faydalı olmasını dilemek de gönlümüzün müstesna ibadetidir.

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
32.00
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim