Format Kitap
Barkod 9786059692434
Yayın Tarihi 2018-08-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 210 X 270

Emeği Geçenler :
Yazar   : Bonnie Thomas
Çevirmen   : Deniz Ağar

Herkesin stresle başa çıkmak için farklı ihtiyaçları vardır. Çocuklar da buna dâhildir. Bazıları sessizliği bazıları ise sakinleştirici faaliyetleri tercih eder. Kimi daha fazla fiziksel aktiviteyi, kimi zihinlerini ve vücutlarını sakinleştirmek için akıllarını meşgul etmeyi seçer.

Bu kitap eğlenceli, esnek, denenmiş ve Kendi kendine yap! aktiviteleri içermektedir. Özellikle ebeveynlere, profesyonellere ekstra duygusal kaynağa ihtiyaç duyan çocuklara yardımcı olurken kullanabilecekleri araçları sunmaktadır. Her faaliyet gerekli malzemeleri ve yönlendirmeleri açıkça anlatmaktadır. İçerikte tüm çocuklar için uygun bir şeyler bulabilirsiniz: Dinamik olanlar, yaratıcı olanlar, zihin gelişimine ya da duygu gelişimine odaklı olanlar. İçindeki projelerde periler yaratmaktan düş kapanlarına, mandalalardan taslaklara, tekerlemelerden sakinleştirici aktivitelere, derin nefes almadan balon patlatmaya, aptalca yüzler yapmaktan müzikle coşmaya kadar onlarca aktivite bulabilirsiniz.

Çocuklar İçin Yaratıcı Baş Etme Becerileri özellikle endişeli, yas tutan, duygusal dengesizlikler yaşayan çocuklara özel faydalar yaratacaktır.

Bu kitap özellikle 3-12 yaş arasındaki çocukların ebeveynleri, öğretmenler, danışmanlar, oyun terapistleri, sosyal hizmetler görevlileri ve çocuklarla çalışan tüm profesyoneller için eğlence dolu, kolay, yaratıcı proje fikirlerini geliştiren bir özellik taşıyor.

*Serinin diğer kitapları: Çocuklar İçin Otokontrol,
Çocuklar İçin Duygularla İletişim Becerileri,
Çocuklar İçin Dedektiflik Bilimi

devamını oku..
Kategori : Psikoloji
% 25
indirim
26.25
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 8.75
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.