Format Kitap
Barkod 9789752124486
Yayın Tarihi 2019-03-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 26.Baskı
Sayfa Sayısı 464
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Grafiker   : Gülhan Taşlı
Yazar   : Dennis Greenberger;Christine A. Padesky
Çevirmen   : Zeynep Arman
Düzeltmen   : Aylin Özeren

- Çok bunaldım, artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum! - Kaygı ve korkularım beni ele geçirdi, nasıl baş edeceğimi bilemiyorum!
- Öfkemi kontrol edemiyorum!
- Suçluluk duygusundan kurtulamıyorum!

Evinizdeki Terapist, kolay anlaşılır dili ve pratik uygulamalarıyla, size kendi kendinizin terapisti olmayı öğreterek sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmanıza yardımcı olacak bilimsel bir kitaptır.

Hayatınızı gerçekten değiştirecek bir kitap çok nadiren karşınıza çıkar. Evinizdeki Terapist de böyle bir kitap. Dennis Greenberger ve Christine A. Padesky psikoterapi bilimini ve engin tecrübelerini süzgeçten geçirerek değişime yönelik kolay anlaşılabilir ve kılavuz niteliğinde bir kitap yazmışlar.

—Kognitif Terapinin kurucusu Dr. Aaron T. Beck

Dr. Greenberger ve Dr. Padesky, kapsamlı bir şekilde güncellenmiş ve en son çıkan araştırma ve terapötik yeniliklerle dolu ikinci baskıyı yazmış olan parlak terapistlerdir... Zorlayıcı ruh halleri ya da duygularla mücadele eden herkes bu kitabı okumalı.

—David H. Barlow, PhD, ABPP

Dr. Dennis Greenberger: Klinik psikologdur. Newport Beach-Kaliforniya'da bulunan Kaygı ve Depresyon Tedavi Merkezi'nin yöneticisidir. Kognitif Terapi Akademisi'nin kurucularından biridir, ayrıca başkanlığını da yapmıştır. 30 yılı aşkın süredir kognitif terapi uygulamaktadır. websitesi: www.anxietyanddepressioncenter.com Christine A. Padesky: Klinik psikologdur. Huntington Beach-Kaliforniya'da bulunan Kognitif Terapi Merkezi'nin kurucu ortaklarındandır. Beş ayrı kitabın ortak yazarlığını yapmıştır ve uluslararası üne sahip bir konuşmacıdır. Kognitif terapi alanına yaptığı önemli katkıları için Kognitif Terapi Akademisi tarafından verilen Aaron T. Beck Ödülü'nün ve Kaliforniya Psikoloji Derneği tarafından verilen Psikolojiye Özel Katkı Ödülü'nün sahibidir. websitesi: www.mindovermood.com

devamını oku..
Kategori : Psikoloji
% 25
indirim
33.75
Liste Fiyatı : 45.00
Kazancınız : 11.25
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim