Format Kitap
Barkod 9786053432289
Yayın Tarihi 2014-03-20
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 432
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Elizabeth Knox
Çevirmen   : Selim Yeniçeri
Editör   : Çiçek Eriş

Laura tıpkı bizimki gibi bir dünyada yaşamaktadır. Yaşadığı yerin tek farkı, her türden rüyaya ev sahipliği yapan akıl almaz Diyarı içinde barındırmasıdır. Diyara yalnızca, gerçeküstü rüyalar yakalayarak bunları müthiş rüya saraylarında seyircilere aktarabilen ve rüya avcısı olarak bilinen çok az insan erişebilmektedir. Avcıların eşsiz hayallerini tecrübe etmek isteyenler gösteriler için kasabaya akın etmektedir.

On beş yaşındaki Laura ile kuzeni Rose, rüya avcılarının kızlarıdır ve Diyara girip giremeyeceklerini öğrenme vakitleri gelip çatmıştır. Ancak keşfetmek üzere oldukları gerçeklere ikisi de hazırlıklı değildir. Hayranlık uyandıran bu yerde Lauranın düşlerle dolu çocukluğu sonlanırken bir kâbus başlayacaktır.

Şimdiye kadar okuduğum kitaplardan çok farklı. Karakterler çok gerçekçi; görünüşlerini, seslerini veya farklı durumlarda verecekleri tepkileri tahmin edebiliyorsunuz. Onlarla vakit geçirmek istiyorsunuz. Yaratılan dünya ise müthiş ve eşsiz; Diyara gitmeyi ve bir rüya sarayında uyumayı arzuluyorsunuz.
Stephenie Meyer, Twilightın yazarı

devamını oku..
Kategori : Edebiyat | Roman
36.94
Liste Fiyatı : 36.94
Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Favorilere Ekle