Format Kitap
Barkod 9786054756360
Yayın Tarihi 2013-07-27
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 336
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Maurice Leblanc
Çevirmen   : Emir Aktan

Maurice Leblanc'in kurgusal karakteri beyefendi hırsız ve dedektif Arsen Lüpen çoğu kez Sir Arthur Conan Doyle'nin yarattığı Sherlock Holmes karakterinin Fransız versiyonu
olarak gösterilmiştir. Binlerce okuyucu tarafından Sherlock Holmes ve Hercule Poirot karakterlerinden bile daha çok hayranlık duyulan bir karakter halini almıştır.

Arsen Lüpen kendine oldukça güvenen ve bir o kadar da centilmen bir hırsızdır.

Sadece zenginlerden ve soyulmayı hakeden kişileri hedef alan Arsen Lüpen, çekiciliğini ve zekasını kullanarak her türlü durumdan kurtulmasını biliyor.

Sıklıkla polise ve kurbanlarına işleyeceği suç ile ilgili mektuplar yazar. Bu sayede işleyeceği suçları daha meydan okuyucu, daha heyecanlı, daha eşsiz kılıyor.

Sherlock Holmes - Arsen Lüpen Karşı Karşıya bu nedendir ki, özellikle Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle) ve Hercule Poirot (Agahta Cristie) hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap haline gelmiştir.

Sürükleyiciliği, temposu ve zeka dolu kurgusuyla elinizden bırakamayacağınız Sherlock Holmes - Arsen Lüpen Karşı Karşıya ile Arsen Lüpen serisinin bağımlısı olacaksınız.

devamını oku..
Kategori : Roman
% 25
indirim
5.96
Liste Fiyatı : 7.95
Kazancınız : 1.99
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.