Anasayfa Sayfa Hakkımızda

Kitap Dünyası, Kartal merkezli 2009 yılından beri hizmet vermekte olan bir kitap ve eğitim merkezidir.


"Kitap Dünyası Bir Kitabevinden Daha Fazlasıdır !" sloganıyla yola çıkan firmamız bu sürede yüzlerce öğrenciye burs ve ücretsiz rehberlik hizmeti vermektedir. Kitabevimiz ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile de sınava hazırlanan öğrencilere sınava hazırlık süreçlerinde yardımcı olmaktadır.


​Bu sitede amaç yardımcı kitap/kaynak, sınava hazırlık ve çocuk kitapları almak isteyen sizlere yardımcı olarak, kitapların seviyeleri, içerikleri hakkında ayrıntılı bilgiye yer vererek, okula/sınava hazırlık kaynak kitap arayışınızda değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır.


Sitemizde kitap önerilerine ek olarak, danışmanlık modülünde rehber öğretmenlerimizin sizler için oluşturduğu yardımcı/örnek çalışma çizelgelerine, sınav stratejilerine, faaliyetlerimizin duyurularına ulaşım sağlayabilirsiniz.
2009'dan bu yana düzenlemeye devam ettiğimiz yazar etkinliklerimiz, okul seminerlerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimizle Kartal'da bir kitabevinden daha fazlasıyız! Uzman rehber öğretmenlerimizden randevu alarak sınava hazırlık döneminizi beraber yönetebilir, yenilenen Kitap Sokağı'mızda arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Sektöre yön veren, öncü işler yapan büyük bir ekip ve yapı ile hizmetinizdeyiz. Tüm komşularımızı ve yolu Kartal'a düşen kitapseverleri mağazalarımıza bekleriz...